Justin TV Bedava Süperlig Maçları Nasıl İzleniyor? | Tek Link indir, Film indir , Dizi indir
Tek Link film indir, Film indir , Oyun indir
Tek Link film indir, Film indir , Oyun indir

facebook
18 Mart 2011 / 21:36
Kategori : Program
Yazar : pinokyotr

Justin TV Bedava Süperlig Maçları Nasıl İzleniyor?

Turkcell Süper Lig başladı ve Justin TV bedava maç veren bir site olduğu için Türkiye’den girişler şu sıralar artış göstermiştir.İnternet üzerinden canlı olarak maç izlemenin en iyi yolu Justin TV ancak şu sıralar kullanıcılar maç izlemek için siteye girdiklerinde justin tv kaynaklı premium üyelik sorunu meydana geliyor.Bu konuyla ilgili olarak sizler için biraz araştırma yaptık ve sizler için bedava olarak justin TV nasıl izliceksiniz onu bulduk.Yazımızın devamında bu konuyla ilgili olarak detaylı bilgilere yer verilmiştir..

 

“We’ve reached the maximum number of streams for your country. To ensure 100% access to all Justin.tv video, please purchase a premium account.” hatası veriyor.Peki bu hata nedir?Bu hata o anda yayını çok fazla kişinin izlediğini gösteriyor.Bu şekilde hata vererek justin tv 1000 kişiden sonra artık premium üyelik istiyor.

 

* İşte bu noktada sizler nasıl bedava olarak justin tv izliceksiniz?

Önceklikle yapmanız gereken U95 sistemini BURAYA tıklayarak indirmelisiniz..

* Programı indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra Tüm internet sayfalarını kapatın ve Programı açın.Daha sonra kısa bir süre bekleyin ve Exploriniz otomatik olarak acılacaktır..

Daha sonra feedback tuşuna basınız bu işlemi yaparak aslında Ipnizi yenilemiş oluyorsunuz ve sizin için hata mesajı diye bişey yok artık.Bu arada bu anlattığım yöntem internet explorer için geçerli yöntemdir.

Oluşabilecek yasal sorumluluktan Pinokyotr.com sorumlu değildir. Bu yazı sadece bilgilendirme amaçlıdır!

4187
Tek Link film indir, Film indir , Oyun indirTek Link film indir, Film indir , Oyun indirTek Link film indir, Film indir , Oyun indirTek Link film indir, Film indir , Oyun indir
Justin TV Bedava Süperlig Maçları Nasıl İzleniyor? gezginler, Justin TV Bedava Süperlig Maçları Nasıl İzleniyor? torrent, Justin TV Bedava Süperlig Maçları Nasıl İzleniyor? full, Justin TV Bedava Süperlig Maçları Nasıl İzleniyor? 2012 Tek Link İndir, Justin TV Bedava Süperlig Maçları Nasıl İzleniyor? Rapidshare, Justin TV Bedava Süperlig Maçları Nasıl İzleniyor? bedava , Justin TV Bedava Süperlig Maçları Nasıl İzleniyor? no dvd crack, Justin TV Bedava Süperlig Maçları Nasıl İzleniyor? izle, Justin TV Bedava Süperlig Maçları Nasıl İzleniyor? türkçe altyazı, Justin TV Bedava Süperlig Maçları Nasıl İzleniyor? türkçe dublaj, Justin TV Bedava Süperlig Maçları Nasıl İzleniyor? türkçe , Justin TV Bedava Süperlig Maçları Nasıl İzleniyor? tek link,


sekiz × 2 =