Offensive Combat Hileleri | Tek Link indir, Film indir , Dizi indir
Tek Link film indir, Film indir , Oyun indir
Tek Link film indir, Film indir , Oyun indir

facebook
11 Ocak 2013 / 15:07
Yazar : pinokyotr

 

Özellikler

Ofansif Combat Ücretsiz Credits 
Ofansif Combat Ücretsiz Kazan 
Tüm Seviyeler kilidini 
Tüm silahlar kilidini 
Bot Wall Hack & Amacı 
Sınırsız Sağlık 
Ekstra Hasar 
Oto Hediyeler 
Oto Facebook Connect (FB Şifre ihtiyacınız yok) 
(Firefox, Chrome, Safari, Opera …) HEPSİ internet tarayıcıları üzerinde çalışır 
OS : Windows ve Mac 
Saptanamayan (% 100 garantili).

 

Açıklama: (Oyun Hakkında)
Saldırgan Savaş web tarayıcıları için MMOFPS büyük bir oyun getirmek için bir girişimdir. Bu görüntülenen kalitesi yüksek düzeyde olması nedeniyle değil, ilk denemede, ama belki bu tip bir oyunu başarılı ilk kez vardır. 

Belki de ne en ofansif Combat grafiklerde götürdü: bunlar çarpıcı. Senaryo ve karakter detay seviyesi oyuncular çeneli izin ve onların konsolları terk için cazip olacak.

Gerçekten etkileyici: haritalar iyi savaş engellerin açık alanlarda ve yığınları bol tasarlanmıştır.Aşamalarında çok sınırlı sayıda olsa da, oyuncuların her mevcut muazzam kalitesi nedeniyle, bu eksikliği hissetmiyorum.

Oyun modeli free-to-play olduğundan, karşıdan yüklemek ve hatta oyun satın almayın gerek yok olduğunu fark ile ortak bir oyun multiplayer FPS, bulduğu gibi hemen hemen aynıdır. Bu basmakalıp gelebilir, ama biz doğrudan tarayıcıda çalışan bir başlık bahsediyoruz: sadece bir giriş oluşturmak ve oynatmak!

Büyük diferansiyel Ofansif Combat oyunun iddiasız ve eğlenceli unsurları şunlardır: mağlup olan çeşitli unsurları ve şaka bol ve “aşağılama” ile karakterler kadar özelleştirme alay için çeşitli seçenekleri ile vardır.

Oyun aynı zamanda kontrol etmek çok kolaydır ve zorluk tüm strateji becerileri üzerinde yoğunlaştı ve oyuncu hedefleme bırakır. Yani siz kontrolleri ile başarısızlık korkusu olmadan, daha doğru bir şekilde saldırılar planlayabilirsiniz yolu.

Müziği ve sesleri de bir gösteri vardır. Alay üretmek sesler ve oyunun ekranda neler olup bittiğini çok tutarlı harika sesler, her ve tabii hareketleri tarafından belirlenen arazi yürüyüş karakter çekimleri. Şarkıları ve ayrıca oyun deneyimi için çok katkıda bulunur.

 

 

1812
Tek Link film indir, Film indir , Oyun indirTek Link film indir, Film indir , Oyun indirTek Link film indir, Film indir , Oyun indirTek Link film indir, Film indir , Oyun indir
Offensive Combat Hileleri gezginler, Offensive Combat Hileleri torrent, Offensive Combat Hileleri full, Offensive Combat Hileleri 2012 Tek Link İndir, Offensive Combat Hileleri Rapidshare, Offensive Combat Hileleri bedava , Offensive Combat Hileleri no dvd crack, Offensive Combat Hileleri izle, Offensive Combat Hileleri türkçe altyazı, Offensive Combat Hileleri türkçe dublaj, Offensive Combat Hileleri türkçe , Offensive Combat Hileleri tek link,


beş × 7 =