Torrentten Nasıl Dosya İndirilir (Resimli Anlatım) | Tek Link indir, Film indir , Dizi indir
Tek Link film indir, Film indir , Oyun indir
Tek Link film indir, Film indir , Oyun indir

facebook
12 Şubat 2011 / 20:47
Kategori : Genel
Yazar : burak28889

 

 

Merhaba arkadaşlar bir çoğunuz duymuşsunuzdur torrent diye ama ne olduğunu torrent üzerinden nasıl dosya indirildiğini  bilmiyorsunuz. Ben Torrent üzerinden nasıl download yapılır basit bir şekilde anlatacağım.

  • Öncellikle bir torrent programına ihtiyacımız var.Piyasada birçok torrent programı olmasına rağmen bizim önerimiz BitSpirit’tir.Çünkü en hızlısı bu programdır.Buradan indiriniz.
  • Torrent programımızı indirdikten sonra kurulumunu yapıyoruz.
  • Şimdi ise Sitemizde verdiğimiz, Torrent oyun sayfasındaki linki indiriyoruz. İçerisinden çıkan oyun-ismi.torrent uzantılı dosyayı çift tıklıyoruz.
  • Torrent programımız otomatik olarak açılır ve oyunun nereye ineceğini seçtikten sonra download a başlıyoruz

Eğer anlamadınız ve yapamadınız ise sizin için birde resimli anlatım eklenecektir.Sorunlarınız olursa yorum yaparız dile getirebilirsiniz.

7567
Tek Link film indir, Film indir , Oyun indirTek Link film indir, Film indir , Oyun indirTek Link film indir, Film indir , Oyun indirTek Link film indir, Film indir , Oyun indir
Torrentten Nasıl Dosya İndirilir (Resimli Anlatım) gezginler, Torrentten Nasıl Dosya İndirilir (Resimli Anlatım) torrent, Torrentten Nasıl Dosya İndirilir (Resimli Anlatım) full, Torrentten Nasıl Dosya İndirilir (Resimli Anlatım) 2012 Tek Link İndir, Torrentten Nasıl Dosya İndirilir (Resimli Anlatım) Rapidshare, Torrentten Nasıl Dosya İndirilir (Resimli Anlatım) bedava , Torrentten Nasıl Dosya İndirilir (Resimli Anlatım) no dvd crack, Torrentten Nasıl Dosya İndirilir (Resimli Anlatım) izle, Torrentten Nasıl Dosya İndirilir (Resimli Anlatım) türkçe altyazı, Torrentten Nasıl Dosya İndirilir (Resimli Anlatım) türkçe dublaj, Torrentten Nasıl Dosya İndirilir (Resimli Anlatım) türkçe , Torrentten Nasıl Dosya İndirilir (Resimli Anlatım) tek link,
pinokyotr

Teşekkürler orjinal bir anlatım olmus teşekkürler kardeşimm


12 Şubat 2011
Gökhan

süperr :))


29 Mayıs 2011
batuhan

ya kardeşim nerden indiriliooo


15 Temmuz 2011


beş × 9 =